KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8012272
nr 801 2272
Hans Schulze - Berlin, Svanar, 40 x 49
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:56:31
350 kr
500 kr
450 kr
600 kr
Kondition: slitage, skador
nr 801 2272
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 14 januari 2013 |